logo_domanskyblock.jpg

Pravidla.

1. Admin má vždycky pravdu.

2. Pokud admin pravdu nemá, pak platí pravidlo číslo jedna.

3. Hráč je povinen se bavit.


4. Bugování věcí pomocí restartů ostrova zakázáno.

5. Před resetem ostrova si hráč může ponechat věci, které při předchozím hraní sám vyrobil, natěžil, nebo koupil.

6. Obchodování nebo rozdávání hlíny a lávy zakázáno.


7. Cheaty a hacky jsou na serveru zakázány.

8. Napodobování nicků členů AT a přebírání jejich skinů, se nedoporučuje.

9. Zákaz botů a chunk loaderů.


10. Zákaz stékání lávy do voidu. Výjimkou je snaha, vyrobit si sloup z cobblestone.

11. Vodu je možno nechat stékat do voidu jako výtah, na dobu nezbytně nutnou.

12. Přístup na server a nárok na hráčovy stavby, nejsou právně ani jinak vymahatelné. Majitel serveru může hráči jeho stavbu zkopírovat a zaslat, ale není to jeho povinnost.


13. Hráč, který dělá jasně závadnou věc a odvolává se přitom na scházející pravidlo, bude zabanován. (viz pravidla 1. a 2.) Tedy, škodlivá činnost bude trestána, i když není výslovně zmíněna v pravidlech.

14. Zákaz sprostých slov. Protože každý má jinde limit toho, co je už za hranicí slušnosti, hranice přípustné vulgarity určuji já, podle situace (viz pravidla 1. a 2.).

15. Zákaz stavění smrtících portů a warpů.


16. Farmy na cokoli jsou povoleny. Počet mobů ve farmě, ale nesmí být natolik vysoký, aby lagoval blízké hráče.

17. Za svůj herní účet, si hráč zodpovídá sám.

18. Udělení povolení na ostrov (coop, invite, /is settings) jinému hráči, je na vlastní riziko.


19. Psát si o jiných serverech, je v rozumné míře dovoleno. Spamování reklamou, nebo přemlouvání hráčů, aby přešli na jiný server, je zakázáno.

20. Spamování chatu, nebo spamování /tpa nick, je zakázáno.

21. Jednání hráče na serveru, musí být v souladu se zákony České republiky a základními pravidly slušného chování.


22. Zneužívání bugů, přístup na server s hackovaným klientem, a jiné obcházení herních mechanik, je zakázáno.

23. Obcházení protectu na ostrovech, ať už jakýmkoli způsobem - využitím bugu, hacknutým klientem, atd a otevírání cizích truhel, je zakázáno.

24. Hráč, který prokazatelně sebere věci z cizí truhly, do které nemá mít přístup, bude zabanován bez dalšího vyšetřování.


25. Farmy na moby stavět tak, aby nebraly spawn rate celému serveru. Je zakázáno stavět na grinder farmách více pater, než jedno. Výjimkou jsou farmy na zlato v Netheru.

26. Zákaz obchodu s hnědými houbami.

27. Hráč, který nebyl ve Zlatém portálu, nemá nárok na jakoukoli podporu ohledně vesničanů.


28. Absolutní zákaz stavby a provozu pulzačních redstone obvodů. Tyto věci neuvěřitelně lagují celý server. Starší stavby tohoto druhu se nesmí zapínat, dokud jsou na serveru jiní hráči.

Opravdu miluju, když mám někomu přesouvat, zálohovat, nebo upravovat ostrov a marně hledám bedrock, který je pro mě hlavní vztažný bod ostrova. Nechtějte po mě prosím už nikdy jakékoli manipulace, přesouvání, nebo ničení bedrocku. Je to jedna kostka na ostrově, snad tak nevadí.

29. Jakékoli manipulace s kostkou bedrocku na ostrovech, jsou zakázány.

30. Hráčům je zakázáno vynucovat si na admin týmu přesuny a úpravy ostrova, pomocí World Edit. O nutnosti použití World Edit k úpravě či přesunu ostrova, rozhoduje výhradně admin tým.


31. Vše na serveru, včetně staveb hráčů, je majetkem serveru. Server stavby hráčů může použít k propagačním, nebo jiným účelům, upravovat je a měnit a to i bez vědomí, nebo proti vůli hráče.


32. Vstupem na server hráč souhlasí s pravidly serveru a zavazuje se je dodržovat. Jejich neznalost neomlouvá.

33. Zákaz obchodu nebo rozdávání zkvašeného pavoučího oka, nebo lektvaru oslabení. (fermented eye, weakness potion).34. Povolena je pouze jedna iron golem farma na ostrov.

35. Až na výjimky, pouze jeden prefix, na jeden ostrov.

Už delší čas mě pěkně vytáčí, jak mnozí hráči neustále vytrubují do chatu: "Kdo chce do portu? Kdo chce věci? Kdo chce to a támhleto?" Pokud novému hráči někdo vnutí věci, které by ještě neměl naději získat, nebo přístup do portu, kam ještě nemá nárok se dostat, co je výsledkem? VÝSLEDKEM JE ODCHOD SLUŠNÉHO HRÁČE, nebo rychlejší omrzení hry, u hráče menšího. Givování doslova vyhání hráče ze serveru! Bohužel, moje domlouvání aby to hráči nedělali, se naprosto míjelo účinkem. Takže na hrubý pytel, hrubá záplata. Jestli mě něco opravdu mrzí, tak to, jak velký počet hráčů absolutně nepochopil filozofii serveru a pletou si to se závody Le Mans, nebo s Charitou.

36. Zákaz vnucování věcí hráčům, tzv. givování. Trest jedna hodina mute. V případě opakování bude trest zvýšen.37. Zákaz vnucování přístupu do portů hráčům. Trest jedna hodina mute. V případě opakování bude trest zvýšen.

Nerad, ale musím výrazně omezit farmy v Netheru. Doposud omezeny nebyly, hodně hráčů si nastavělo několikapatrové obří farmy, server kvůli tomu neustále lagoval a celkově už mám plné zuby neustálého nahánění hráčů, kdo laguje.

38. Pokud má někdo nadměrnou trapku v Netheru, je dovoleno ji používat, jen pokud je na serveru 10 a méně hráčů. Trest je týdenní tempban, v případě opakování násobně vyšší.

39. Věci ztracené při pádu, bugu, lagu, portu na event, nebo ztracené při jakékoli jiné činnosti na serveru, se nevracejí. Hráčům je zakázáno vynucovat si na admin týmu vrácení ztracených věcí.40. Pokud leader ostrova měsíc na server nechodí, může se na požádání aktivního člena týmu, ostrov převést na někoho jiného.

41. V portálech se zakazuje vyzývat ke spánku, nebo AFK. Je každého věcí, jak portály hraje a ve kterou dobu.

42. Zneužívání příkazu /back do Endu a zneužívání respawnu Draka v Endu, se trestá týdenním tempbanem. V případě zneužití této věci k vyloženému trolligu, lze udělit perma ban.

43. Zákaz ukládání knih do shulker box.44. Helper a moderátor nemůže mít funkci na jiném serveru.


minecraft-server-list.cz